Barbánek jede do náruče nejmilejších lidí na celém světě...jede domů:o)

20. prosince 2007 v 0:04
Těším se jako malé dítě na Vánoce:o)
Né kecám, těším se přesně tak, jak to Brbánek umí. Těším se na Blůšu a jeho improvizované vtípky, kterým se každý směje, už proto že je řekl Blůša. Těším se na Páju a její chápavý pohled plný porozumění mým směrem a káravý pohled k Blůšovi:o) Těším se na to, jak si elgantně zapálí a řekne mi "Baruško....". Těším se na Andrejku a její sladkou čokoládovou povahu a ještě sladší úsměv. Těším se na ty dvě mý breberky, na tu co se krémoší a na tu druhou, co je mým osobním psychologem. Těším se i na Marťase, ten toho ale určitě moc nenapovídá, no ale kdo si počká ten se dočká a nějaká ta perla z něj zase určitě v nejméně očekávaný moment vypadne. Těším se i na Ejminku, na tu bílou chlupatou mršku mrštnou, na maminku ,na tatínku, na babulí, na dědulí, na bráchu kamaráda... Na Tebe A. se taky moc těším, s tebou to nejde, ale bez Tebe je to ještě horší. Vím, že jsem Tvoje nejlepší vlastnost, ale co je Tvoje vlastnost , když je od Tebe tak daleko? Jenom, jenom vlastnost....
Těším se a nic neočekávám, poprvé si nechám od Vánoc naservírovat tajmeství šéfkuchaře. A když mi nebude chutnat? Nevadí, hlavně, když bude menu servírováno v dobré společnosti, v tomto případě si dovolím říct, v Té pro mě nejcennější. Místo , kde se bude podávat nese název přímo Biblický... restaurace "Tábor" bude více než čtyřhvězdičková, pokud nebudou mraky:o)
Vánoce jsou zvláštní údobí , rozněžňují a i když jsou plné stresu víc než jakékoliv jiné roční údobí, dají se najít chvilky, ketré stojí za to, si je v klidu vychutnat. Nejsem sice Zákopčaník, ale všem co to umějí přeji Vánoce v duši, přeji krásné ochutnávání těch tajemných okamžiků. Jako když se maminka s dítkem zastaví před jesličkama a ukazuje mu to malinké miminko a píďalíček zvedne prostředníček , namíří na Ježíška a u toho se usmívá...
Hodně se usmívejte a málo přemýšlejte, spustu spontálnosti k tomu patří... , teda já to tak budu dělat a že občas vypadám jako blázen? To né, to dělají ty Vánoce:o)
Blůša by mi určitě řekl něco jako: " Hlavně mi tady neřvi!" Ale já řvu z celých plic....Na zdravíííííííííííí!!! Krásnýho Silvestra , džte u ohňostroje za ruku někoho, koho máte rádi, ať mu není zima na ruce a v tom dalším roce prostě prožívejte každou chvíli naplno, ať už je jákákoliv a choťte s očima otevřenýma a to co se po každé přeje se Vám bude plnit samo:o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama