Všednost si mi sedla pod stůl a pozoruje mě při kamarádění se s Noťáskem:o)

18. ledna 2008 v 15:48
Jaro je tu cítit na každém kroku...vlastně je i vidět. Zní to možná neuvěřitelně, ale opravdu máme trávu před domem plnou rozkvetlých sedmikrásek. Jestli ale po ránu zpívají rozverní okřídlenci nevím, chodím totiž už delší dobu spát kolem třetí v noci a vstávám tak v deset -v jedenáct. No a to už zpívá jedině kolo paní sousedky, co se vrací z nákupu, od doktora a z návštěvy své kamarádky v domově důchodců a nebo chrčí výfuk Eismanna- to je dokonalejší napodobenina našich kovbojů od Family Frost.
Ve škole jsem to skoro zapíchla, no odnesla jsem si poslední jedničku z písemky a krásnou dvojku z celého kurzu němčiny s mnou skoro uctívaným panem Ulrichem a na ruštině se pani Kowalenko přiklonaila na mojí stranu a plna pochopení mi dovolila přijít až na závěrčný test. Pár fotek jak vypadá ta moje univerzita, kam teď už moc nechodím:o)
Po ránu se dá z okna vidět něco nádherného, od minulého roku je univerzita mezi hrstkou univerzit elitních a tak se přistavuje a opravuje a sluníčko občas okukuje:o)
Celý den teď trávím sezením u počítače a datlováním, občas odběhnu do kuchyněněco ukuchtit, nebo na nákup. Onemocnila mi totiž moje kamarádka, adoptivní maminka a osobní psychiatr v jedné osobě. Jaro se nám obejvilo včera v hrnci. Polívka je grunt, kdo jí nejí tak je špunt a když je ještě jarní, to by bylo, aby taková vitamínová bomba Elfi zase nepostavila na nohy. A kdyby ani můj kuchřský um nezafungoval, pak je tu ještě ve váze na stole v kuchyni druhý jarní pokus. Na tyhle tulipány bych se mohla dívat věčnost:o)
Večer trávím většinou zase s Noťáskem a nebo s Kurtem a Elfi u televize. Kurt je jediný chlap na téhle planetě, který se dobrovolně, dokonce velmi rád dívá na filmy od Rosamunde Pilcher. On je vlatně jěště dál, filmy totiž z televize natáčí a pak se na ně všichni tři díváme. Jako kurz němčiny můžu jen doporučit, ale z hlediska kulturního obohacení Pilcher není ta pravá:o)
Tento týden se mi podařilo prchnout i na narozeninovou párty, podle této fotky to vypadá, že slavil nějaký králíček, ale ne, to Alice:o) Celý večer se mi podařilo alkohol jen ochutnávat. Ano, přiznávám, slivovičku z Moravy jsem musela ochutnat víckrát, pořád jsem totiž nevěřila, že je opravdu může bát tak výborná:o)
Záda mi dost dřevěni a hlavně bolí, takže se snažím tělo protáhout a s Emilkou se chodíme veřejně trápit do tělocvičny. Neočekávaný zážitek na Barbánka čekal i za zdmi této zdánlivě nudné budovy. Můj věk mi nedovolil stihnout spartakiádní šílenství, ale tzv. Fitness, což je tady předmět na Univerzitě mi to plně vynahrazuje. Stovka lidí běhá dokola a cvičí podle slečny uprostřed. Mám úsměv od ucha k uchu, veřejně trdlovat mě baví, zvlášť když vidím, že u toho vypadají všichni stejně ...:o)
Jako odreagování na netu si ujíždím na www.youtube.com Kate Nash Foundations, vřele doporučuji:o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reimund Reimund | E-mail | 5. května 2008 v 14:10 | Reagovat

no to je ale zajic, vypada jako by ho pustili z ustavu Kromeriz. No stydim se - ale je to halt rodina.

2 Barbánek osobně Barbánek osobně | 7. května 2008 v 18:29 | Reagovat

Nahodou, nejen ze Tvuj bracha ma prima brachu, ale i Ty mas prima brachu!

3 Reimund Reimund | E-mail | 7. května 2008 v 18:36 | Reagovat

aha, no to je logika jako magika.

No to zajici mame v rodine - Baro ty vis co bych rad ?!! Nejlepe bych si to dal hned a oblozil to ze zlutym svet.......

4 Barbánek osobně Barbánek osobně | 8. května 2008 v 2:56 | Reagovat

Hele Reimunde, klidni hormon!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama