Molotovův koktejl

18. dubna 2008 v 16:15
Jediná událost za minulý týden, která si zaslouží pozitivní zmínku je malé velké představení divadla Dialog. Molotovův koktejl jsem si v přítmí hlediště tohoto malého divadýlka nechala namíchat už podruhé a myslím, že hned jak to budou dávat znovu, půjdu si přidat.
Je to zážitek! "Oh bluberry hill, to je prostě boruvkový kopec:o)" a nakonec z toho možná vznikne malý příjemný buzikál. Od diváka se nic neočekává a pokud divák nic neočekává, bude příjemně překvapen.
Zina: "Dala bych si čaj!" Molotov staví na chomoseksualnyj bar samovar a ptá se: "Ten čaj už neni teplej, nevadilo by Vam, kdyby byl trochu přihřátej? " "Nechte mě všichni beeeeeeeeeeeejt" vzlyká Zina.
Vřele doporučuji, je to bomba! Takže radějity ty dva koktejly nemíchejte:o)
Strejda a teta a jejich srdeční záležitost:o) Aneb jak strejda míchal nápoje:
Jeden se jmenuje SEPTIK, ten piju já:o)...Becherovka a Semtex, druhý se jmenuje LAPTOP, je to něco s vaječňákem, šlehačkou a olivou...a několika panákama všeho. Třetí ...poslední a nejkrutější se jmenuje ŽUMPA. Moc se neosvědčil, tak ho nedoporučuji, ale pro zájemce je složení následující: fernet, becherovka, vodka, černé pivo, vajíčko, celý syreček a zmačkaný zaplacený účet. Každá surovina hraje v tomto nápoji určitou roli, ale myslím, že Molotovův koktejl strejda ještě nepřekonal:o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama