Leden 2010

Všude bílo, v srdci klid

25. ledna 2010 v 18:53
Všude bílo, v srdci klid, tak bych asi charakterizovala pobyt "Na Jalovci".
Martinka, hodná to duše se ujala mé maličkosti a zařídila mi stoprocentně komfortní týden plný zábavy a lyžování. Mladý hezký instruktor mě učil jezdit racecarving, dokonce se mi párkrát povedla i otočka na lyžích. Myslím, že mi hodně pomoáhalo to, že mě pořád chválil:o)
S Martinky kamarádkama jsme zapařily a okoukly "vybavení" třebíčských diskoték a "vybavení" okouklo nás..., ale nic moc teda...:o)
Poo jsem si chodila na chvilku lehnout s Rebekou Alexandrou alias Bekou a poznala nejen jí, ale celou Martinky rodinu, připadala jsem si díky všem jako doma...
Poslední noc jsme spali v karavanu nahoře na sjezdovce a na bobech a sáňkách jsme si to brázdili na rolbou upravené sjezdovce...zážitků habakuk.
Po dnešním neveselém poéhřbu se začínám pomalu balit na další hory...

Zima zima zima je...

12. ledna 2010 v 21:20
Někteří, třeba jako já...remacají, že je venku zima, protože díky sněhové kalamitě trvá cesta do Brna taky víc než pět hodin autobusem a to už je i na mě dost..., pak jsou ale tací, co si zimou náladu zkazit nedají. Je opravářem dřevěných vrátek všeho druhu a nepracuje za penízky, ale za bonbónky...


A takto to vypadalo u nás na Filozofické fakultě na Masaryčce:o)...

Oslava jak má být...

12. ledna 2010 v 21:18
"Anet má narozeniny, my máme přání jediný...."

Vyhlašuji soutěž

4. ledna 2010 v 0:41
o nejhoršího Silvestra :o)